forklift kiralama izmir

Big Danışmanlık ve İstif Makinaları

Hakkımızda

İstif makinaları sektöründe 10+ yıllık deneyimimiz ile birlikte 2020 yılında Big Danışmanlık ve istif makinaları olarak hayatımıza devam etmekteyiz.

Müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet misyonu ile ilerlediğimiz bu yolda Ege Bölgesinde satış, kiralama, servis ve bakım hizmeti vermekteyiz.
 
 
Ege Bölgesinde özellikle İzmir, Manisa, Aydın ve Denizli illerinde kesintisiz satış, kiralama ve servis hizmetleri veriyoruz.
 
Alanında uzmanlaşmış ekibimiz 24 saat içerisinde ihtiyacınıza yönelik en uygun makinaları tespit ederek günlük, haftalık, aylık ve proje bazlı kiralama seçeneklerini sunar. 
 
Sözleşme ve şirket giriş işlemlerinin ardından makinanız güvenli bir şekilde firmanıza ulaşır ve çalışmaya başlar. 
 
Kiralama süresince firmanıza servis, bakım ve eğitim desteği verilir. Yaşadığınız her türlü problemde 7/24 iletişim numaralarından bize ulaşabilir, probleminizi hızlı bir şekilde çözümleyebilirsiniz.
Image
Big İstif
Image
Big İstif-0
Image
Big İstif-0
Image
Big İstif-1
Forklift Satış

SatışAkülü Dizel Lityum İyon Forkliftler İle Birlikte,

Akülü istifleyici, personel yükseltici, makaslı eklemli platform, reach truck ürünlerimizin satışını, servisini yapıyor ve yedek parçalarını satıyoruz.

Forklift Kiralama

KiralamaAkülü İstifleyiciler, Personel Yükselticiler İle Birlikte,

Bölge Bayisi olduğumuz markalarımızla, Akülü Dizel Lityum iyon forkliftlerin, makaslı/eklemli platformların ve reach truck ürünlerimizin kiralamasını da yapıyoruz.

Forklift Servis İzmir

Yetkili ServisTüm Markalarımızın Destekçisiyiz

Kiralamasını ve satışını yaptığımız tüm marka ve model istifleme makina ve araçlarına uzman ekibimiz ile yerinde müdahale ediyoruz.